Sallatë ajsberg me avokado dhe shegë

18 Dhjetor 2020, 10:32

Sallatë ajsberg me avokado dhe shegë

Përbërësit:

Sallatë shumëngjyrëshe

sallat ajsberg

radikjo

shegë

spinaq i vogël

avokado

Përbërësit:

Pasi i kemi larë, spinaqin e vogël, sallatën ajsberg i presim në copa dhe i hedhim në një pjatë. Më pas shtojmë radikjon, shtojmë avokadon, të cilën më parë e kemi qëruar dhe e kemi prere në copa të mëdha. Salltën shumëngjyrëshe gjithashtu e presim në copa të vogla dhe e shtojmë në pjatë. Ndërsa në fund për ta ëmbëlsuar hedhim edhe dis kokrra shegë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha