Smoothie me banane nga zonja Vjollca

17 Nëntor 2020, 10:34

Smoothie me banane

2 banane

1 gotë qumësht

2 lugë kafe mjalt

1/2 lugë kafe kanellë

3 lugë gjelle tërshërë

1 lugë gjelle gjalp kikiriku

Smoothie me banane

1 banane

1 lugë kafe mjalt

1 avokado

1 filxhan çaji qumësht

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit I vendosim në një blender dhe I kthëjmë në krem, e servirim në gotë dhe e shërbejmë për mëngjes.

 

Programe të tjera

Shiko të gjitha