Thirrje për ndihmë/ Kërkohen në “Pa Gjurmë” Festim Lazaj, Majlinda Bucpapaj dhe Nikoll Beleshi

20 Tetor, 18:23

Kush janë tre të humburit që u trajtuan në emisioni “Pa Gjurme”? Festim Lazaj Mosha: 40 vjec Vendlindja: Fier Humbi më 31 janar 2004 nga Tirana Shenjë dalluese: Ka nje tatuazh në formë zemre në gishtin e madh të dorës së majtë. Majlinda Isuf Buçpapaj Mosha: 41 Vendlindja: Tropojë Humbi më 3 qershor 2004 Dyshohet se është trafikuar në Itali Nikoll Beleshi Mosha: 42 vjec Vendlindja: Mirdite Humbur me 17 nentor 2018 Në drejtim të paditur Ju lutemi për këdo që mund të ketë informacion të na kontaktojë në të gjitha format tona të kontaktit: 2 numrat tanë të kontaktit: Në cel: 069 99 55 698 si dhe në aplikacionet: whatsApp dhe Viber Në tel: 0444 17 778 Në adresën tonë në facebook: "https://www.facebook.com/pagjurme/" "https://www.facebook.com/pagjurme/" "https://www.facebook.com/pagjurme/" Report TV Në kanalin tonë në Youtube: Pa gjurmë Channel Çdo ditë në ekranin e Report Tv, ora 15: 00.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha