'Aman o shefi aman , çtaksirat kam unë , aman ' ndalohet i riu me lëndë narkotike, i lutet efektivit

7 Gusht, 08:16 | Përditesimi i fundit: 2023-08-07 08:20:28

Premierë çdo të djelë në orën 20:00 në Report TV. Në fokusin e emisionit “112” është puna e përditshme e efektivëve të Policisë së Shtetit ndërsa ata ndiqen nga kamerat e Report TV. Përmes kamerave të trupit dhe kamerave të qytetit gjithashtu të përfshira në emision jemi përpjekur të sjellim të gjitha ngjarjet në një këndvështrim sa më të plotë. Një emision që për herë të parë realizohet në vendin tonë duke sjell realitetin ashtu siç ndodh në punën e uniformave blu