Receta e ditës - Fogace me domate dhe petulla të mbushura / Pjesa e dytë

1 Maj 2018, 10:04 | Përditesimi i fundit: 2018-05-01 13:45:18

Fogace me domate dhe petulla të mbushura, zonja Tefta dhe ekspertja e Bon Ton Olesia Leço sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha