Pule me patate te embla i ftuar Chef Edi Pitarka Pj.2

6 Prill 2018, 09:13

Pule me patate te embla Pj.2, zonja Tefta dhe Chef Edi Pitarka sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha