Receta e ditës - Kuskus me perime dhe salcë me salmon / Pjesa e dytë

6 Qershor 2018, 12:55 | Përditesimi i fundit: 2018-06-06 12:56:42

Kuskus me perime dhe salcë me salmon, Albani, Erjona dhe zonja Vjollca sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha