Receta e ditës - Patellxhana me bukë në furrë dhe supë me trahana dhe vezë/ Pjesa e dytë

13 Qershor 2018, 13:48

Patellxhana me bukë në furrë dhe supë me trahana dhe vezë, zonja Vjollca sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha