Receta e ditës - Sallatë kaprezë, pasta freda me mocarella dhe domate të mbushura me moz / Pjesa e parë

5 Qershor 2018, 10:10

Sallatë kaprezë, pasta freda me mocarella dhe domate të mbushura me moz, këngëtari Meteus Frroku sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha