Receta e ditës - Sallatë pule, mousse dardhe me rikota dhe biskote - Pjesa e parë

10 Maj 2018, 09:22

Sallatë pule, mousse dardhe me rikota dhe biskote, zonja tefta dhe Chef Denis Kaçani sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha