Receta e ditës - Supë e ftohtë, brusketa me açuge dhe arrë kokosi me çokollate/ Pjesa e parë

30 Maj 2018, 09:52

Supë e ftohtë, brusketa me açuge dhe arrë kokosi me çokollate, zonja Tefta sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha