Receta e ditës - Supë kremi me gazpaço, rizoto me asparag dhe mousse me çokollatë / Pjesa e parë

7 Maj 2018, 12:15

Supë kremi me gazpaço, rizoto me asparag dhe mousse me çokollatë, zonja Tefta dhe Chef Gëzim Balashi sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha