13 vjeçarja që nëpërmjet krijimit të bizhuterive mbulon vetë shpenzimet e saj

5 Korrik, 11:49

Amelja Toskaj është 13 vjeç dhe një shembull frymëzimi për moshataret e saj. Me shumë pasione në pikturë, moderim dhe në muzikë, ajo ka edhe dëshirën që të bëhet një biznemene, Hapat e rrugës së saj i ka filluar tashmë. Ku përmes rrjeteve sociale krjon bizhuteri dhe me paratë e fituara mbulon shpenzimet e saj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha