Parashikimi i yjeve për muajin Maj - E ftuar astrologia Meri Gjini

6 Maj 2019, 14:49

E ftuar në studion e emisionit "Rreze Dielli" në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin maj, si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat.

Programe të tjera

Shiko të gjitha