Parashikimi i Yjeve për muajin Shkurt 2019, e ftuar astrologia Meri Gjini

6 Shkurt 2019, 15:50 | Përditesimi i fundit: 2019-02-07 08:47:24

E ftuar në studion e emisionit "Rreze Dielli" në Report Tv, astrologia Meri Gjini, tregon se çfarë thonë yjet për muajin shkurt , si dhe karakteristikat për të gjitha shenjat.

Programe të tjera

Shiko të gjitha