Sezoni i korrjes së farave të lirit dhe farës së zezë në fshatin Krutje të Lushnjes

4 Korrik, 13:42 | Përditesimi i fundit: 2022-07-04 13:42:33

Jemi në periudhën kur korren dy fara tepër të rëndësishme, të cilat kanë benefite të mëdha në organizëm. Moderatorja Androniki Kolka vizitoi fshatin Krutje të Lushnjes, për të parë nfa afër korrjen e farës së zezë dhe farës së lirit. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha