Propozim i pazakontë për martesë në ’Pa Gjurmë’! U dhunua nga bashkëshorti dhe humbi të bijën, një ish-punonjëse seksi surprizohet live nga ish-klienti

28 Dhjetor 2022, 17:50

Një propozim i pazakontë ndodhi pasditen e kësaj të mërkure në emisionin ’Pa Gjurmë’ në Report TV, ku një ish-punonjëse seksi u surprizua live nga ish-klienti i saj. Olsi, 24-vjeçari me të cilin bashkëjeton sot Teuta 26-vjeçare, mbërriti në studio dhe e propozoi për martesë. Jo pak emocione dhe lot gëzimi dhuroi ky çast në studio, kur të dy u pushtuan në përqafime. Historia e Teutës ngjan me atë të 'Pretty Woman'. Ajo është nënë e dy fëmijëve, ndërsa rrëfeu një histori tronditëse, sesi gjeti dashurinë e jetës, pasi përfundoi trotuareve nga dhuna barbare e ish-bashkëshortit. 
 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha